X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جمعه 20 دی‌ماه سال 1387

رییس  خبرگزاری ایرنا در کرمان گفت: با حفظ ارزش‌ها در بیان واقعیت‌ها و مشکلات منطقه کوتاهی نمی‌کنیم.

اکبر بهاروند  در اولین مصاحبه خبری خود پس از این انتصاب که با فارس انجام داد افزود: حرفه خبرنگاری می‌تواند توسعه‌بخش و کارساز باشد و برای شکوفایی توانمندی‌های مناطق محروم قداست خویش را در عرصه اطلاع‌رسانی سازنده‌تر بیان کند که مردم کرمان به‌خاطر دارا بودن قابلیت‌های سیاسی، علمی و تاریخی در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشقدم هستند.
بهاروند افزود: به دور از هر‌گونه سیاست فردی، سعی دارم رسالت سازمان را در جهت انعکاس مشکلات و نیازمندی‌های منطقه در کنار تلاش‌ها و زحمات دست‌اندرکاران نظام، با رعایت ارزش‌ها بیان کنم.
بهاروند تعامل دوسویه بین صنف روزنامه‌نگاران استان را تاثیرگذار دانست و گفت: تعامل دوسویه بین صنف روزنامه‌نگار مهم‌ترین عامل پیشرفت است و اگر در این راستا کوتاهی شود تبعات منفی به دنبال خواهد داشت.
وی گفت: در کنار نشریات محلی، رسانه‌های سمعی ـ بصری و دیداری به رسالت قلمی که در اختیارم است، وفادار هستم.
بهاروند داشتن نیروهای کارآمد را از افتخارات خبرگزاری ایرنا دانست و گفت: وضعیت نرم‌افزاری با داشتن نیروهای کارآمد از افتخارات سازمان در کرمان است، تلاشِ‌های مدیریت قبلی در بعد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، زمینه کار و تلاش بدون دغدغه وسعی بر کمیت و کیفیت بیشتر و بهتر را فراهم کرده است.