یکشنبه 29 دی‌ماه سال 1387

 

* یک خبرنگار کرمانی 

جناب آقای مرعشی ! در نشریه ای خواندم که از محبوبیت و مقبولیت خاتمی سخن گفته اید و اینکه مردم رئیس جمهور تحمیلی نمی پذیرند ؟!

ای کاش شما از انتخاب نهم ریاست جمهوری درس گرفته و از موضع گیری سیاسی پرهیز و آبروی جناح اصلاح طلب را حفظ می نمودید . شما بهتر است به توصیه دوست و دشمن از اظهار نظر پرهیز کنید . چرا که از سخنان خود نتیجه معکوس می گیرید .
آراء مردم در هفتمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نشان داد که چه کسانی اقبال مردمی دارند .
براستی از انتخابات عادلانه و منصفانه حرف می زنید . جالب است که انتخابات مجلس هفتم و ریاست جمهوری نهم توسط دولت اصلاحات انجام شد و کاملا نتیجه معکوس داشت .
این همان رای مردم است که شما از آن دم می زنید .
نگرانی شما بجاست احمدی نژاد و دولتش برای محرومین و پابرهنه ها کار کرده اند در همین استان که شما سالها استاندار ، نماینده مجلس و رئیس دفتر رئیس جمهورش بودید آنقدر محرومیت نهفته و از دید شما پنهان بود که حد و حساب ندارد .
حتما می دانید که در جنوب استان کرمان 80 درصد از مردم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده و هستند . شما برای این قشر عظیم چه خدمتی انجام دادید جز سرپوش گذاشتن بر محرومیتها و استضعاف مردم ؟!
این استان در دولت قبل بعنوان استان پیشرفته از آن یاد می شد و اوج عقب ماندگی و محرومیت و ظلمی که در حق مردم استان خصوصا جنوب استان روا شده ، در دولت آقای احمدی نژاد رونمایی شد .
آیا شما از وجود 50 هزار خانوار کپرنشین که فاقد بدیهی ترین امکانات از قبیل آب ، برق ، جاده ، بهداشت و آموزش بودند ، بی خبربودید ؟
اگر بی خبر بودید که جای تاسف است اگر نه ، بگویید شما برای این مردم که به زعم خودتان رئیس جمهور تحمیلی نمی خواهد چه کردید .
امروز خدمات دولت نهم در جنوب استان کرمان آنقدر چشمگیری است که جای هرگونه بحثی را می بندد.
دست و پا زدنهای شما بی دلیل نیست . آنزمان که مردم به آقای احمدی نژاد رای دادند هنوز با طعم خوش خدمت رسانی ، عدالت محوری ، عطوفت و دهها صفت دیگر او آشنا نبودند و از غوغا سالاری ، شانتاژ و بحرانهای سیاسی خسته شده بودند که به ایشان رای دادند . اما امروز با این مرد پرتلاش ، از نزدیک آشنا شده اند و استقبال چشمگیر مردم در سفرهای استانی خصوصا دور دوم سفرها بیانگر این ارادت و محبوبیت است .
البته واضح است که شما از رضایت و حمایت مقام معظم رهبری از ریاست محترم جمهوری که گفتمان امام و انقلاب را دنبال می کنند ، نگرانید و دیگر هیچ ...
شما بدنبال تضعیف اعتماد مردم به دولت هستید . مقام معظم رهبری در تاریخ 2/6/87 در دیدار با هیات دولت فرمودند :
1- الان شما اگر رسانه های دنیا و حرفهای محافل خبری دنیا و محافل سیاسی دنیا را نگاه کنید می بینید که همه شان  - واقعا مثل جنگ احزاب -  دست بدست هم داده اند و دارند فشار می آورند که این دولت را بکوبند.
2- دولت نهم به این علت هدف حملات بی وقفه قرار دارد که گفتمان آن ، گفتمان امام و انقلاب است .
با این اوصاف شما که با تمام توان و بی شرمانه به جنگ دولت نهم برخاسته اید در کدامین طیف قرار می گیرید ؟!
«بی ادعا»